Zastępca nowym Komendantem

2024-02-27 16:57:29(ost. akt: 2024-02-27 16:58:04)

Autor zdjęcia: KPP Gołdap

Po 28 latach służby z policyjnym mundurem pożegnał się insp. dr Dariusz Stachelek, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi.
W poniedziałek (26.02.2024r.) w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi odbyła się uroczysta zbiórka. Dotychczasowy Komendant, insp. dr Dariusz Stachelek, po 28 latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę. Za wiele lat oddanej służby Komendantowi podziękował p.o. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Paweł Krauz.

Jednocześnie mł. insp. Paweł Krauz powierzył obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi podinsp. Tomaszowi Jeglińskiemu, który służbę rozpoczął 21 lat temu, a przez ostatnie lata pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta KPP w Gołdapi.

Podinsp. Tomasz Jegliński jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od początku swojej kariery zawodowej związany jest z pionem prewencji. Zajmował stanowiska kierownicze w Komendzie Powiatowej Policji w Olecku oraz Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Od 2020 roku realizuje obowiązki jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi.

Nowy Komendant zapewnił, iż jest gotowy do podjęcia wyzwania i dołoży wszelkich starań, aby jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, aby utrzymać bardzo wysoki poziom pracy gołdapskich policjantów.

KPP Gołdap


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5