Policjanci zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

2024-01-26 10:54:12(ost. akt: 2024-01-26 10:57:34)

Autor zdjęcia: KPP Gołdap

Funkcjonariusze zaprezentują swój sprzęt do codziennej służby a także przygotowali szereg atrakcji i drobnych upominków.
Już w niedzielę 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cały czas można oglądać wystawę fotografii przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Gołdapi. Wystawa poświęcona jest Finałom WOŚP w Gołdapi w latach 2009-2012 – fotografie i projekt graficzny Jarosław J. Jasiński. Wystawę można oglądać do końca stycznia.

A już w niedzielę na Placu Zwycięstwa od 9 rano degustacja pierogów przygotowanych przez Andrzeja Tobolskiego.

Natomiast w godzinach 11-14 będą czekać na nas m.in. DJ Tomass, Wolontariusze z Centrum Wolontariatu przy Stowarzyszeniu "Partnerstwo Sztuk" w Gołdapi, grupa "Kosynier", stoiska służb mundurowych, Stowarzyszeni Mazury Garbate i 2 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska AVES.

O godzinie 12 rozpoczną się atrakcje w hali OSiR. Tam odbędzie się "Koncert serc". Biletem wstępu jest datek do puszki. Wystąpią przedszkolaki, uczniowie gołdapskich podstawówek oraz szkoły w Galwieciach, uczestnicy pracowni Domu Kultury w Gołdapi, Capoeira Gołdap i Art of Dance.

O godzinie 17 wspólnie zostanie zagrany utwór zespołu HEY "Moja i Twoja nadzieja" - organizatorzy zapraszają ze swoimi gitarami i ukulele.

Natomiast o godz. 20 na Placu Zwycięstwa Światełko do nieba w wykonaniu Teatru Ognia "Flash Zone" z Domu Kultury w Gołdapi.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi pracę na rzecz największej orkiestry świata rozpoczęli już w poniedziałek, kiedy to spotkali się ze szefem sztabu i wolontariuszami. Tam informowali młodzież o właściwym zachowaniu w celu uniknięcia sytuacji niebezpiecznych podczas prowadzonej zbiórki. Ponadto w dniu 32 finału, na Placu Zwycięstwa w Gołdapi policjanci zameldują się wraz z innymi służbami mundurowymi, aby uatrakcyjnić program i zaznaczyć swoją obecność.

Dodatkowo policjanci będą czuwać nad prawidłowym i spokojnym przebiegiem zbiór.2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5