Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Trzy osoby trafiły do szpitala

2019-08-21 09:35:16(ost. akt: 2019-08-21 09:51:02)

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

Kierujący volkswagenem, w którym łącznie podróżowało pięć osób stracił panowanie nad pojazdem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Trzy osoby zostały poszkodowane i przewiezione przez załogi ratownictwa medycznego do szpitali.
Do wypadku doszło 20 sierpnia, kilkanaście minut po północy w pobliżu Zakrzewca (gmina Braniewo) na remontowanym odcinku drogi wojewódzkiej nr 507.

Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratownicze z Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie, strażaków - ochotników z OSP Lipowina, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz funkcjonariuszy policji.

— W działaniach ratowniczych strażacy wykorzystali narzędzia hydrauliczne, którymi usunęli zniszczony bok pojazdu, co umożliwiło wydobycie rannej osoby — mówi mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek - oficer prasowy PSP w Braniewie. — Na czas prowadzenia działań ruch na drodze wojewódzkiej został wstrzymany, a miejsce zdarzenia oświetlone.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5