,,Dzień kariery zawodowej'' z dzielnicowymi

2019-03-21 10:26:15(ost. akt: 2019-03-21 10:28:45)
Dzielnicowi z terenu gminy i miasta Braniewa: asp.szt. Marcin Orłowski oraz mł.asp. Ewelina Brewczak uczestniczyli w niecodziennym spotkaniu z uczniami w Lipowinie — ,,Dniu kariery zawodowej''. Dzięki prezentacjom różnych służb i zawodów młodzież miała szansę na bliższe poznanie różnych profesji.
19 marca w Szkole Podstawowej w Lipowinie zorganizowano dla uczniów ,,Dzień kariery zawodowej''. W jednym miejscu, w przeciągu kilku godzin policjanci, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz różnych profesji prezentowali młodzieży swój zawód. Policyjne stoisko przygotowali dzielnicowi z terenu gminy i miasta Braniewa – asp.szt.Marcin Orłowski oraz mł.asp. Ewelina Brewczak. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 80 uczniów. Poza kwestiami związanymi z rekrutacją do służby- funkcjonariusze odpowiadali na wszelkie pytania, które nurtowały młodzież. Największym zainteresowaniem cieszyły się zagadnienia związane ze służbą kryminalną i zostaniem jednym z nieumundurowanych policjantów.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Reu #2709859 | 37.47.*.* 5 kwi 2019 11:57

    A może by już tak w przedszkolu namawiać do wstąpienia do służby?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5