Ford uderzył w drzewo. Dwie kobiety i dziecko w szpitalu

2019-01-08 10:20:47(ost. akt: 2019-01-08 10:23:19)
7 stycznia około godz. 15:00 służba dyżurna SKKP w Braniewie otrzymała zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w pobliżu Bemowizny.
Kierujący fordem focus stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały cztery osoby dorosłe oraz dziecko. Dwie kobiety oraz dziecko zostały przewiezione przez załogi zespołów ratownictwa medycznego szpitala. Na miejsce wypadku skierowano dwa pojazdy ratowniczy z JRG PSP w Braniewie, ratowników medycznych oraz braniewskich policjantów. Przez blisko dwie godziny droga powiatowa była zablokowana.

Służby zwracają się z apelem do uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w okresie trudnych warunków drogowych.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5