Przyczepa kempingowa warta ok. 17 tys. zł zatrzymana na granicy

2017-05-12 11:52:21(ost. akt: 2017-05-12 11:59:54)

Autor zdjęcia: Archiwum Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Rosjanin usiłował wyjechać z Polski z przyczepą kempingową, przedstawiając do kontroli dowód rejestracyjny, w którym widniały inne dane niż te wybite w polu VIN ramy.
W czwartek (11.05) o godz. 21.30 na przejściu granicznym w Gronowie, stawił się obywatel Rosji z zamiarem opuszczenia Polski. Kierował on pojazdem marki Mitsubishi Pajero z przyczepą kempingową zarejestrowaną w Holandii, której wartość oszacowano na ok. 17 tys. zł.

W trakcie kontroli przedstawionej dokumentacji, funkcjonariusz Straży Granicznej stwierdził rozbieżność pomiędzy danymi zawartymi w dowodzie rejestracyjnym, a numerem widniejącym na ramie przyczepy. Zapis w dowodzie rejestracyjnym różnił się jednym znakiem z tym, który został wybity w polu VIN ramy.

W związku z powyższym, iż zaistniała potrzeba wykonania kolejnych czynności w sprawie mających na celu ustalenie czy przyczepa nie pochodzi z kradzieży, została ona zabezpieczona.

Dalsze czynności w sprawie, z udziałem Rosjanina, prowadzić będzie policja.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Czytelnik #2246521 | 84.138.*.* 16 maj 2017 17:58

    Jezdza Za Granice Po to zeby tylko komus cos Ukrasc , No bo jak by to wygladalo wracac z Innego Kraju bez Niczego , To by nie wypadalo ?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5