Turniej wiedzy pożarniczej. Rywalizowało 36 osób

2015-03-18 09:25:24(ost. akt: 2015-03-18 09:46:14)
W turnieju uczestniczyła młodzież z terenu gminy Braniewo rywalizująca w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz gimnazja

W turnieju uczestniczyła młodzież z terenu gminy Braniewo rywalizująca w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz gimnazja

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP w Braniewie

W piątek (13 marca) w Zespole Szkół w Lipowinie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Organizatorami rywalizacji na poziomie gminy Braniewo byli: Zarząd Gminny ZOSP RP w Braniewie, Wójt Gminy Tomasz Sielicki  oraz Zespół Szkół w Lipowinie.

W turnieju uczestniczyła młodzież z terenu gminy Braniewo rywalizująca w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe oraz gimnazja. Do rywalizacji stanęło 36 osób, które rozwiązywały przygotowany test w formie elektronicznej platformy konkursowej składającej się z zestawu 30 pytań.

Najlepiej z testem poradzili sobie Tomasz Wierzbicki — szkoła podstawowa oraz Paulina Rycko — szkoła gimnazjalna.
Do turnieju powiatowego zakwalifikowali się: szkoły podstawowe: Tomasz Wierzbicki, Mateusz Żarski oraz Miłosz Czupryński oraz gimnazjum: Paulina Rycko, Jakub Graczewski oraz Weronika Jakubiak.

Nagrody w gminnym konkursie ufundował Wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki. 
 
dh. Damian Staniszewski, st. kpt. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna


 

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5