Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Maraton Matematyczno-Chemiczny w SP3

Uczniowie klas III gimnazjum piątkowy wieczór spędzili w szkole biorąc udział w I Wieczornym Maratonie Rozwiązywania Zadań Egzaminacyjnych.

Do egzaminu gimnazjalnego można przygotowywać się różnie. Jedni powtarzają materiał podczas lekcji czy zajęć dodatkowych, inni ćwiczą dodatkowo w domu. Nasi gimnazjaliści przygotowywali się do egzaminu również podczas piątkowego wieczoru. Na hali sportowej 22 uczniów klas III punktualnie o 18:00 rozpoczęło zmagania z zadaniami matematycznymi i chemicznymi. Każda grupa otrzymywała zestaw, który po rozwiązaniu oddawała do sprawdzenia nauczycielom. Wszelkie wątpliwości były wyjaśniane na bieżąco. Do godziny 22:00 uczniowie rozwiązali łącznie 323 zadania (169 z matematyki i 154 z chemii). A po tak dużym wysiłku umysłowym, wszyscy zasłużyli na małe co nieco. Nad całością czuwały panie: Anna Rogalska, Wioletta Grzegorczuk, Ewa Ładna i Lucyna Brzuszkiewicz.
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Giżycku
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Ewa Ładna oraz opublikowany na portalu Giżycko: Maraton Matematyczno-Chemiczny w SP 3
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5