1 listopada zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach

2023-10-26 09:18:26(ost. akt: 2023-10-26 09:24:13)

Autor zdjęcia: Sławomir Kędzierski

W okresie świąt Wszystkich Świętych nastąpi zmiana organizacji ruchu na ulicach Giżycka. Zatrzymywanie się pojazdów w okolicach cmentarzy, będzie możliwe tylko na oznakowanych zatokach postojowych i parkingach - informuje Wydział Planowania i Inwestycji Urzędu Miejskiego.
Zmiany będą obowiązywały od 31 października od godz. 10.00 do 3 listopada do godz. 10.00. W ramach zmiany organizacji ruchu na odcinku ul. Królowej Jadwigi (od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Wodociągowej) oraz na ul. Wodociągowej (od ul. Królowej Jadwigi do al. 1 Maja) zostanie wprowadzony zakaz postoju poza wyznaczonymi zatokami postojowymi. Pozostawiony w niedozwolonym miejscu pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela.

PRZYPOMINAMY O PRAKTYCZNYCH APLIKACJACH

ecmentarz.gizycko.pl
Dzięki aplikacji ecmentarz w łatwy sposób znajdziesz miejsce pochówku osób bliskich. Wyszukiwarka pozwala zlokalizować groby osób pochowanych na Cmentarzach Komunalnych w Giżycku oraz wyznaczyć drogę od dowolnej bramy cmentarza.

W celu wyszukania lokalizacji grobu, należy przejść do zakładki „wyszukaj grób”. Wyszukiwanie następuje po wpisaniu nazwiska zmarłego. Po wprowadzeniu wszystkich danych należy kliknąć przycisk „szukaj”. Pojawi się lista wyników z datami urodzenia i zgonu oraz adresem grobu. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje należy najechać kursorem na mapę z zaznaczoną kwaterą i kliknąć kilkukrotnie, powoduje to dokładniejsze wskazanie miejsca położenia grobu. W przypadku nieodnalezienia danych osoby zmarłej lub rozbieżności danych ze stanem faktycznym prosimy o kontakt z zarządcą Cmentarzy Komunalnych w Giżycku.

gizycko.kiedyprzyjedzie.pl
Aplikacja Gizycko.kiedyprzyjedzie.pl pozwala na sprawdzenie rzeczywistych godzin odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej.

Źródło: gizycko.pl/JMK

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5