Giżycka Nagroda Fair Play - dla zwycięzcy wyjątkowy zegarek

2023-09-14 11:11:02(ost. akt: 2023-09-14 11:51:40)

Autor zdjęcia: Freepik

Trwa konkurs Giżycka Nagroda Fair Play ogłoszony przez burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza. Aby wziąć udział, wystarczy podzielić się swoją historią o zachowaniu fair play. Nagrodą w konkursie jest wyjątkowy zegarek firmy Seiko, odmierzający czas do kolejnych zwycięstw!
Sport uczy wielu pozytywnych cech. Systematyczności, odpowiedzialności za błąd, asekuracji kolegi, koleżanki, czyli pomocy sobie, podania ręki, ale przede wszystkim uczy również przegrywać. Bo żeby się nauczyć wygrywać, to najpierw się trzeba nauczyć przegrywać. To później w życiu bardzo mocno pomaga - tymi słowami burmistrz Giżycka witał sportowców podczas uroczystości wręczenia Nagród Burmistrza w dziedzinie sportu, która odbyła się 15 maja br. w Urzędzie Miejskim. W czasie spotkania burmistrz poinformował także o konkursie o Nagrodę Fair Play.

Termin zgłoszeń - 31 stycznia 2024 r. na adres: promocja@gizycko.pl

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba fizyczna zamieszkała na terenie miasta Giżycka, będąca członkiem stowarzyszenia, klubu sportowego, która w ocenie kadry zasługuje na szczególne wyróżnienie właśnie w strefie fair play. Kandydatury osób i zdarzeń z ich udziałem, można zgłaszać do 31 stycznia 2024 roku.

Nagroda już jest i czeka na jednego ze sportowców.
- Mimo że tylko jedna osoba dostanie tę nagrodę, to ważne, by każdy sportowiec pamiętał, iż zawsze należy rywalizować w duchu fair play, bo sport ma nauczyć przede wszystkich szlachetnych form rywalizacji - podkreśla burmistrz Wojciech Karol Iwaszkiewicz.

Szczegóły konkursu określa Zarządzenie nr 1155/2023 Burmistrza Miasta Giżycka z dnia 17 maja 2023 r. w sprawie regulaminu konkursu Giżycka Nagroda Fair Play:2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5