Ferie zimowe na sportowo w sali gimnastycznej, siłowni i na lodowisku

2023-01-18 06:25:26(ost. akt: 2023-01-18 06:52:32)
MTS Giżycko

MTS Giżycko

Autor zdjęcia: facebook.com/mtsgizycko

Sportowe atrakcje dla dzieci i młodzieży podczas ferii zimowych, które rozpoczynają się 23 stycznia, przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Giżycku zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego spędzenia ferii zimowych na sportowo. Przez najbliższe dwa tygodnie (23 stycznia – 3 lutego) odbędą się zajęcia rekreacyjne w obiektach sportowych na terenie miasta. Jak zapowiada MOSiR, o kondycję fizyczną oraz dobre samopoczucie dzieci i młodzieży zadbają doświadczeni trenerzy i instruktorzy siatkówki (Iwona Kochanowska, Krzysztof Maksimowski), łyżwiarstwa (Zdzisław Maliszewski), lekkoatletyki (Jolanta Świderska) oraz piłki ręcznej (MTS Giżycko).

Na lodowisku zaplanowano zajęcia z doskonalenia techniki jazdy na łyżwach oraz poranną ślizgawkę dla tych, co rano wstają, bo już od godz. 8.00. Zajęcia w Mazurskim Centrum Sportów Lodowych poprowadzi Zdzisław Maliszewski.

Jak zwykle hala sportowa MOSiR przy SP 4 wypełniona będzie młodymi sportowcami od rana do wieczora. Codziennie od godz. 9.00 Iwona Kochanowska i Krzysztof Maksimowski zapraszają chętnych na zajęcia z siatkówki. W południe MTS Giżycko zachęca do udziału w otwartych treningach szczypiornistek. A po południu odbędą się kolejne zajęcia z piłki siatkowej.

Natomiast na sali gimnastycznej przy SP1 oraz w siłowni Miejskiej Bazy Sportów Wodnych zajęcia z lekkoatletyki poprowadzi Jolanta Świderska.

Szczegółowyn program zajęć MOSiR
http://mosir.gizycko.pl/wp-content/uploads/2023/01/pdf.pdfb
ona

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5