21-latek przyłapany z amfetaminą i marihuaną

2022-11-14 12:32:25(ost. akt: 2022-11-14 12:38:04)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: policja

Giżyccy kryminalni namierzyli i zatrzymali kolejną osobę posiadającą środki odurzające. 21-latek miał przy sobie woreczki z amfetaminą i marihuaną.
W czwartek, 11 listopada, giżyccy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej namierzyli i zatrzymali 21-latka, który posiadał przy sobie dwa woreczki z narkotykami. W toku dalszych czynności w jego mieszkaniu zabezpieczyli kolejne dwa woreczki z zawartością środków odurzających. Zabezpieczone substancje policjanci poddali badaniu testerem narkotykowym, który potwierdził, że to amfetamina w ilości blisko 10 gramów i marihuana o wadze 3,4 grama. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie substancji psychotropowych lub środków odurzających, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Każdy narkotyk i dopalacz to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy - apelują giżyccy policjanci.
źródło: KPP Giżycko

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5