Trenuj z wojskiem. Szkolenia dla chętnych w październiku i listopadzie

2022-10-06 09:00:00(ost. akt: 2022-10-06 09:19:40)

Autor zdjęcia: Arch. 15. GBZ

Nauka posługiwania się bronią, reakcji na skażenie, techniki walki wręcz - tego możesz się nauczyć podczas treningu pod hasłem "Trenuj z wojskiem". 15. Giżycka Brygada Zmechanizowana zaprasza chętnych. Są dwa terminy, ale liczba miejsc ograniczona.
Ministerstwo Obrony Narodowej i Wojsko Polskie w październiku i listopadzie organizują dla chętnych, dorosłych Polaków bezpłatne, jednodniowe szkolenia pod hasłem „Trenuj z wojskiem”. Szkolenia odbędą się w 17 jednostkach wojskowych na terenie Polski.
- Gwarantujemy profesjonalne szkolenie, wyżywienie oraz dobrze wykorzystany czas - zapewniają wojskowi instruktorzy.


Chciałbyś czuć się bardziej bezpiecznie i być świadomym zagrożeń? Chcesz umieć obronić siebie i swoich bliskich? Pragniesz nauczyć się posługiwać prawdziwą bronią? Chciałbyś wiedzieć jak rozpalić ognisko, uzdatnić wodę, czy przetrwać w trudnych warunkach? Jesteś ciekaw jak to jest rzucić granatem i założyć maskę przeciwgazową? Uważasz, że powinieneś wiedzieć jak się zachować podczas alarmu i ostrzału? Przydałaby Ci się powtórka z pierwszej pomocy i opatrywania ran? Zawsze chciałeś nauczyć się bronić w walce wręcz? Twoim niespełnionym planem było zaliczyć rywalizację w survivalowym marszu z mapą w terenie? Czy jesteś po prostu ciekaw umiejętności wojskowych i chciałbyś dobrze spędzić czas w sobotę w twojej okolicy? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś TAK, to projekt „Trenuj z wojskiem” jest dla ciebie - przekonują organizatorzy.

KIEDY I GDZIE
Treningi odbędą się w soboty: 22 października oraz 19 listopada 2022 r. w godz. 8.00-16.00 w 15. Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej przy al. Wojska Polskiego 21 w Giżycku. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić się do 15. GBZ na wybrany termin. Nabór trwa do godz. 13.00 dnia poprzedzającego szkolenie.

- Zalecamy, aby zgłoszenie do uczestnictwa w szkoleniu wysyłać drogą mailową na adres: 15bz.rzecznik@ron.mil.pl ze wskazaniem, który termin wybierasz - informują organizatorzy. - Jedynymi warunkami uczestnictwa są: wyłącznie polskie obywatelstwo, wiek od 18 do 65 lat oraz odpowiedni ubiór (długie lub sportowe buty, długie spodnie, kurtka/bluza, czapka, rękawiczki). Zapewniamy wyżywienie i ubezpieczenie.

Wszystkie niezbędne informacje na stronie:
https://tiny.pl/wtznb/
.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5