Targi Pracy i Edukacji - 24 maja w giżyckim II LO

2022-05-18 12:00:00(ost. akt: 2022-05-18 12:13:46)

Autor zdjęcia: arch. Młodzieżowe Centrum Kariery

Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Giżycku zaprasza na Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 24 maja w II LO w Giżycku w godz. 10-13.
Targi organizują OHP, II LO w Giżycku oraz Powiatowy Urząd Pracy. Patronat nad targami objęli starosta giżycki oraz burmistrz Giżycka.

- Mając na uwadze potrzeby lokalnej młodzieży oraz zainteresowanie, jakim cieszyły się inicjatywy organizowane przez OHP na terenie miasta i powiatu giżyckiego w latach ubiegłych, Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Giżycku po raz kolejny organizuje Targi Pracy i Edukacji. Mają one pomóc młodym ludziom w wejściu na rynek pracy, pomóc w przejściu z roli ucznia do roli pracownika - informują organizatorzy targów.

Udział w targach pozwoli na bezpośredni kontakt z pracodawcami, doradcami zawowodymi i specjalistami rynku pracy, może pomóc młodym ludziom w wyborze przyszłej ścieżki zawodowej. Będzie możliwość bezpośredniego kontaktu z przedsiębiorcami, przedstawicielami agencji zatrudnienia, poznania oferty i profilu działalności miejscowych firm.

MCK OHP w Giżycku jest jednostką stacjonarną, w której zatrudnieni są specjaliści świadczący usługi rozwoju zawodowego – pośrednik pracy oraz doradca zawodowy. Młodzież może w jednej lokalizacji otrzymać pomoc w dokonaniu trafnych wyborów edukacyjnych i zawodowych, opracować indywidualny plan działania, zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy i kursów zawodowych oraz otrzymać pomoc w uzyskaniu pierwszego zatrudnienia po zakończeniu nauki w OHP.2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5