Zawiszacy z 15.Brygady Zmechanizowanej mistrzami w judo

2022-05-12 14:41:06(ost. akt: 2022-05-12 14:47:31)

Autor zdjęcia: mjr Jacek Szczęsny/ 15.GBZ

W Elblągu trwają mistrzostwa wojskowe w judo. Giżycka ekipa Zawiszaków już odniosła pierwsze sukcesy i zdobyła medale w każdym kolorze.
W dniach 11 - 13 maja w 16 Pułku Logistycznym w Elblągu odbywają się Mistrzostwa 16. Dywizji Zmechanizowanej w judo. Zawiszacy z 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej zdobyli już kilka medali i tytuły mistrzowskie.

- Po dwóch dniach zaciętej i emocjonującej rywalizacji poznaliśmy najlepszych zawodników judo – informuje oficer prasowy 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. - Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn z poszczególnych jednostek, w sumie ponad 100 zawodników.

Nasi Zawiszacy pierwszego dnia mistrzostw w punktacji indywidualnej zajęli I miejsce (zdobywając 1 złoty, 1 srebrny i 5 brązowych medali), drugiego dnia w rywalizacji drużynowej zajęli 3 miejsce, a w klasyfikacji generalnej wygrali mistrzostwa. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne walki!