Dyrektor GCK zajmie się kulturą w Rynie

2021-11-16 10:12:38(ost. akt: 2021-11-16 10:30:28)

Autor zdjęcia: arch.gck

Marta Dąbrowska, dyrektor GCK będzie zarządzać kulturą w Rynie, gdzie wygrała konkurs na dyrektora Regionalnego Parku Edukacji, Kultury i Turystyki.
Marta Dąbrowska od 6 lat kieruje Giżyckim Centrum Kultury. Kontrakt pani dyrektor kończy się w listopadzie tego roku, ale swoje obowiązki będzie pełniła do końca roku. Nowy dyrektor GCK zostanie wyłoniony z konkursu, który został ogłoszony już we wrześniu, a termin składania ofert upływa 10 grudnia.

- Za mną sześć lat pracy w giżyckiej instytucji, w czasie których został zrealizowany remont budynku GCK, udało się odbudować bazę sponsorów, nawiązać współpracę z zewnętrznymi firmami - organizatorami imprez plenerowych w amfiteatrze w twierdzy Boyen, zorganizować kino w GCK, ożywić ruch turystyczny w twierdzy Boyen, odbudować obiekty w twierdzy przy współpracy z urzędem miejskim, wprowadzić nowe zajęcia i nowe imprezy, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń miejskich, a także udało się wypracować przychód jednostki na poziomie 1500000 zł – podsumowuje Marta Dąbrowska, dyrektor GCK. - Już dziś serdecznie dziękuję wszystkim za współpracę, słowa krytyki oraz pochwały. Bez mojego zespołu nie udałoby się odnieść wielu sukcesów w Giżyckim Centrum Kultury oraz w twierdzy. Pozostawiam jednostkę w bardzo dobrej kondycji. Przekażę swoje obowiązki nowemu dyrektorowi i będę kibicować, aby mógł realizować swoją koncepcję.

Fot. Arch. GG

Marta Dąbrowska przejmie obowiązki dyrektora Regionalnego Parku Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie od stycznia 2022.

- Przede mną nowe wyzwanie w nowym miejscu – dodaje Marta Dąbrowska. -Potencjał miasta Ryn jest bardzo duży i mam nadzieję, że przy współpracy z władzami miasta oraz zespołem Regionalnego Parku Edukacji, Kultury i Turystyki uda nam się zrealizować wiele ciekawych wydarzeń oraz inwestycji.
rs


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Michał Sydor #3081338 16 lis 2021 22:19

    Brawa dla burmistrza. Strzał w dwa kolana. Nie przedłużyć takiej osobie kontraktu. Na układy nie ma rady :D może Pani Marta stawała się za dużą konkurencją dla obecnego burmistrza. Pani Marto powodzenia w nowej pracy. Ryn ma się z czego cieszyć!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5