Noc Bibliotek w CKZiU Giżycko

2021-11-04 09:49:54(ost. akt: 2021-11-04 09:52:32)

Autor zdjęcia: Pixabay

Biblioteka Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ponownie włączyła się do ogólnopolskiej akcji NOC BIBLIOTEK 2021 pod hasłem "Czytanie wzmacnia".
Ze względu na ograniczenia związane z pandemią imprezę zorganizowano w dniach 8 - 10 października, by umożliwić bezpieczny udział w niej wszystkim zainteresowanym. Goście - słuchacze Szkoły Policealnej im. Hanny Chrzanowskiej przybywali do biblioteki w małych grupach.

Na zwiedzających czekały wystawy Czytanie wzmacnia…ciało i Czytanie wzmacnia…ducha oraz Kącik relaksu. Zaprezentowano książki na temat sportu, rekreacji, dbania o urodę, zdrowego stylu życia i racjonalnego odżywiania, także biografie, relacje uczestników tragicznych wydarzeń, zapiski walki ze śmiertelną chorobą, świadectwa osiągania sukcesów mimo przeciwności losu oraz poradniki i tomiki poezji.

W kąciku relaksu zgromadzono gry planszowe i antystresowe kolorowanki. Jak w poprzednich edycjach impreza była organizowana wspólnie z biblioteką II Liceum Ogólnokształcącego im. Gustawa Gizewiusza.


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MEDYK

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5