Czy tor motocrossowy zostanie tam, gdzie jest od lat?

2021-10-28 08:27:26 (ost. akt: 2021-10-28 08:40:30)

Autor zdjęcia: Mariusz Kuliś

Dziś, 28 października mija termin zgłaszania opinii mieszkańców w sprawie przyszłego sposobu zagospodarowania nieruchomości, na której od lat organizowany jest tor motocrossowy w Giżycku.
Konsultacje społeczne trwały od 28 czerwca. Mieszkańcy mogli wypowiedzieć się na temat terenu, na którym od wielu lat znajduje się tor motocrossowy. Dzierżawcą i opiekunem nieruchomości jest Klub Motorowy w Giżycku, który organizuje na torze regularne treningi i zawody motocrossowe. Umowa klubu z miastem obowiązuje przez rok. Co dalej? Nie wiadomo. Mieszkańcy mieli kilka miesięcy na wyrażenie swojej opinii. O przyszłości terenu zdecydują miejscy radni. 28 października to ostatni dzień konsultacji społecznych.

- Zapraszamy do udziału w badaniu opinii, dotyczącej przyszłego sposobu zagospodarowania nieruchomości dotychczas użytkowanej jako tor motocrossowy, położonej w Giżycku przy ul. św. Brunona – zachęca Justyna Maciejewska-Kucfir z Biura Prmocji i Polityki Społecznej gizyckiego magistratu. - Zapewniamy, że wszelkie informacje uzyskane w trakcie badania ankietowego wykorzystane zostaną wyłącznie w celu poznania opinii na ten temat. Uprawnionymi do udziału w ankiecie są mieszkańcy Giżycka, którzy ukończyli 16 lat i posiadają Giżycką Kartę Mieszkańca lub są zameldowani w Giżycku (w przypadku głosowania elektronicznego)

Swoją opinię można przesłać elektronicznie, za pośrednictwem formularza dostępnego na platformie E-konsultacje  na stronie Urzędu Miejskiego w Giżycku: www.gizycko.pl lub osobiście, poprzez wypełnienie karty do głosowania, które można odebrać w następujących punktach:
• Punkt Obsługi Klienta (pok. nr 7) Urzędu Miejskiego w Giżycku, Aleja 1 Maja 14, Giżycko,
• Biuro Promocji i Polityki Społecznej (pok. nr 116 i 117) Urzędu Miejskiego w Giżycku, Aleja 1 Maja 14, Giżycko,
• Port Ekomarina Giżycko (kasa Portu), ul. Dąbrowskiego 14, Giżycko,
• Klub Seniora, ul. Królowej Jadwigi 9b, Giżycko.
rs
https://gazetaolsztynska.pl/gizycko/741560,Co-dalej-z-torem-motocrossowym-Ruszyly-konsultacje.html

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5