Wpadli z narkotykami, trafili do aresztu

2021-09-06 11:02:37 (ost. akt: 2021-09-06 11:19:43)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Nie ma praktycznie tygodnia, żeby policjanci nie zatrzymali kogoś z narkotykami. Ostatnio "wpadł" 20-letni giżycczanin, przy którym policjanci znaleźli 11 woreczków z amfetaminą. W ręce mundurowych wpadł też kierowca daewoo, który wraz z pasażerką mieli przy sobie marihuanę. Trafili do policyjnego aresztu.
Ostatniego dnia sierpnia w nocy funkcjonariusze wydziału prewencji na jednej z giżyckich ulic zauważyli samochód osobowy marki daewoo, który posiadał uszkodzony zderzak.

- Mundurowi zatrzymali pojazd do kontroli. Okazało się, że 26-letni kierowca nie posiadł uprawnień do kierowania pojazdami. W dodatku policjanci ujawnili przy mężczyźnie oraz 21-letniej psażerce narkotyki - informuje giżycka policja. - Mundurowi mieli również podejrzenie, że kierowca prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających w związku z czym została mu pobrana krew do dalszych badań.

Z kolei 2 września wieczorem policjanci z giżyckiego patrolu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. 20-latek miał przy sobie 11 woreczków strunowych z białym proszkiem. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to amfetamina. 20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a narkotyki zabezpieczone.

Za posiadanie środków odurzających, grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5