Pora na jesienne porządki. Kolejna akcja Przynosisz - wynosisz

2021-09-03 08:19:21(ost. akt: 2021-09-03 08:26:22)

Autor zdjęcia: mojegizycko.pl

Wymień stare na nowe pod takim hasłem odbywa się bezgotówkowa wymiana nowych i używanych książek, zabawek, ubrań w giżyckiej Ekomarinie. Pora na jesienne porządki i przewietrzenie swoich szaf.
W najbliższą niedzielę, 5 września w godz. 11.00 - 13.00 po raz kolejny organizowana jest w Giżycku akcja Przynosisz – wynosisz. Akcja polega na bezgotówkowej wymianie ubrań, zabawek, książek i innych przedmiotów, które już nieużywane mogą trafić do nowego właściciela. To doskonały sposób na jesienne porządki i odświeżenie szafy. Podczas wymiany zorganizowany będzie kącik dla dzieci, gdzie nauczą się kreatywnego przerabiania i zdobienia koszulek. Warto więc zabrać ze sobą białą koszulkę, którą najmłodsi będą mieli okazję twórczo odmienić.

- Prosimy o przynoszenie rzeczy czystych, niewybrakowanych i nadających się do dalszego użytkowania – apelują organizatorzy akcji z Fundacji Arwena. - Nie przyjmujemy obuwia, bielizny, rzeczy wielkogabarytowych. Rzeczy, które nie znajdą właściciela, zostaną przekazane osobom potrzebującym. Zwrotów i reklamacji nie przyjmujemy.

Podstawowa zasada uczestnictwa w akcji to przyniesienie maksymalnie 5 rzeczy, za które otrzymuje się 5 kuponów. Kupony można wymienić na rzeczy pozostawione przez innych, 1 kupon za 1 rzecz. Niewykorzystane kupony, można zachować na kolejną wymianę.

Organizatorem akcji Przynosisz – wynosisz jest Fundacja Arwena, a partnerami są: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Integracji Społecznej, Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej.

Kolejną wymianę w ramach akcji Przynosisz – wynosisz zaplanowano 19 września w giżyckiej Ekomarinie.
rs

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Aniela #3074803 8 wrz 2021 08:23

    Porządki też muszę zrobić, roomba jeździ prawie codziennie, ale niestety szaf mi nie chce ogarniać. Dobrze chociaż że z podłogami świetnie sobie radzi :) Na pewno wpadnę, aby coś tu wymienić :)

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5