Giżycka strefa kibica! Mecz dziś wieczorem

2021-06-23 09:45:42(ost. akt: 2021-06-23 09:49:33)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Giżycka strefa kibica podczas dzisiejszego meczu Polska - Szwecja pojawi się w kilku miejscach na terenie Giżycka. Widowisko sportowe z udziałem polskiej reprezentacji można obejrzeć w wielu lokalach gastronomicznych w mieście.
Podczas tegorocznych rozgrywek Euro nie będzie jednej dużej miejskiej strefy kibica. Niezależnie od tego, czy dzisiejszy mecz będzie ostatnim występem polskich piłkarzy, czy też awansują do dalszych rozgrywek, burmistrz nie chce robić konkurencji lokalnemu biznesowi. Większość restauracji i barów z trudem przetrwała lockdown w pandemii.

– Po tak długim zamknięciu gastronomii nie powinniśmy stwarzać konkurencji lokalom – mówi Wojciech Karol Iwaszkiewicz, burmistrz Giżycko. – Strefy organizują restauratorzy.

Mecz o wszystko zobaczymy dziś na ekranach w Restauracji Porto, Smażalni Korsarz, Tawernie Marina i w RestoBar Podkładka, Restauracji Papryka, a także w Asian Square.

Być może do grona dołączą jeszcze inne lokale, warto więc wybrać się wieczorem na mecz, by wspólnie kibicować polskim piłkarzom, być może po raz ostatni podczas tegorocznych mistrzostw EURO. Choć oczywiście wszyscy mamy nadzieję na awans naszej reprezentacji.
rs

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5