Policyjne nakrętki dla Igorka

2021-05-04 09:55:02 (ost. akt: 2021-05-04 10:31:13)

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Giżyccy policjanci oraz funkcjonariusze z posterunków w Rynie i Wydminach pomagają Igorowi Kamińskiemu zbierając plastikowe nakrętki.
Przed weekendem policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Giżycku przekazali na rehabilitację Igorka Kamińskiego
kilka worków wypełnionych nakrętkami. Przekazane Stowarzyszeniu OK Giżycko nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na rehabilitację chłopca cierpiącego na chorobę genetyczną.

Fot. arch. KPP Giżycko


Policjanci i pracownicy cywilni giżyckiej komendy oraz posterunków w Rynie i Wydminach od dwóch miesięcy zbierają plastikowe nakrętki w ramach akcji „Serce dla Igora” – informuje asp. Iwona Chruścińska, oficer prasowy KPP w Giżycku. – Praktycznie każdego dnia przynosimy nakrętki do pracy i zapełniamy kartony oraz worki. Tym razem pomagamy chłopcu, który wymaga stałej rehabilitacji. Akcja trwa i zamierzamy ją kontynuować. Będziemy nadal pomagać.

Fot. arch. KPP Giżycko

Giżyccy policjanci wrzucają nakrętki również do serc ustawionych na terenie miasta, m.in. przy miejskim urzędzie, gdzie serce postawiła Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich.
rs2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5