Kamieniczki w centrum Rynu

2021-04-11 17:48:02 (ost. akt: 2021-04-11 17:54:02)
Kamieniczki w centrum Rynu

Kamieniczki w centrum Rynu

Autor zdjęcia: Anna Walewska

Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Gazety Giżyckiej" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na gizycko.wm.pl i w „gazecie Giżyckiej”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Gazety Giżyckiej" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Dzisiaj prezentujemy zdjęcie Anny Walewskiej (Centrum Rynu), która otrzyma od nas kolejny 3 miesięczny bezpłatny dostęp do e-wydania Gazety Giżyckiej oraz gazety Olsztyńskiej.

Zdjęcia wysyłajcie tutaj: gizycko@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy je podpisać: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5