Ulepimy dziś bałwana? Klub 15 GBZ proponuje konkurs z nagrodami!

2021-01-12 09:00:00(ost. akt: 2021-01-12 10:01:07)

Autor zdjęcia: Arch. Klubu 15 GBZ

Spadł śnieg, więc kto może, ten korzysta. Wszystkie większe górki w mieście i okolicy już prawie wyślizgane. Czekamy na kolejną porcję śniegu. Nie siedzimy w domu, zimowe ferie trwają!
Ferie zimowe online proponuje Klub 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej w Giżycku, zachęcając dzieci i młodzież do udziału w konkursie na najładniejszą, najciekawszą figurę, jaką uda się ulepić ze śniegu.
Obowiązuje pełna dowolność, gdyż liczy się tylko kreatywność i wyobraźnia. Na twórców wyróżnionych prac czekają upominki.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie wyjątkowej figury ze śniegu i sfotografowanie jej. Zdjęcia należy przesłać do 19 stycznia. Każda osoba może zaprezentować tylko jedną pracę. A więc do dzieła!

– Pomysł powstał spontanicznie, skorzystaliśmy z okazji, że spadł śnieg – mówi kierownik Klubu Anna Prokopczuk. – Chcemy zmotywować dzieci i młodzież do aktywności na świeżym powietrzu. Zachęcamy do udziału w konkursie dzieci i młodzież bez górnej granicy wiekowej i bez względu na adres zamieszkania.
Dla tych, co po aktywnej rekreacji i zabawie w śniegu lubią ciepły kocyk i wieczór z książką, pracownicy Klubu proponują kilka nowości literackich. Warto więc zajrzeć do Klubu podczas tych ferii.

Zdjęcia konkursowe przesyłamy na adres: klub15gbz@o2.pl
Na twórców najpiękniejszych figur czekają upominki.

REGULAMIN KONKURSU:
1. Uczestnik konkursu może zaprezentować tylko 1 pracę
2. Fotografie powinny przedstawiać figurę śniegową
3. Mile widziany ciekawy pomysł
4. Fotografie należy przesłać do dnia 19.01.2021r.
5. Najlepsze pomysły zostaną opublikowane na naszych
mediach społecznościowych.
6. Udział w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem
zgody na przetwarzanie danych osobowych, oraz

rs

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5