Agresywny 32-latek pastwił się nad matką. Ma nakaz opuszczenia mieszkania

2020-12-08 13:00:00 (ost. akt: 2020-12-08 12:29:53)

Autor zdjęcia: pixabay.com

32-latek trafił do policyjnej celi po tym, jak kolejny raz wszczął awanturę w domu i pastwił się nad matką. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu zbliżania się, kontaktowania, a także nakazu opuszczenia mieszkania. Za znęcanie się nad osobą najbliższą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
O agresywnym zachowaniu 32-latka powiadomiła policjantów sama pokrzywdzona. 5 grudnia zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała, że jej syn wszczął kolejną awanturę w domu, jest agresywny i niszczy przedmioty.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia stwierdzili, że mężczyzna jest pod działaniem alkoholu, był agresywny. Kobieta mówiła, że to kolejna awantura, tym razem syn niszczył sprzęt znajdujący się w mieszkaniu, zniszczył telewizor, wszystko poprzewracał, a jej groził pobawieniem życia. Takie sytuacje zdarzały się już wcześniej.

32-letni Kamil H. został zatrzymany i przewieziony do giżyckiej komendy i osadzony w policyjnej celi do wyjaśnienia sprawy.

Na podstawie zebranego materiału 7 grudnia prokurator postanowił zastosować wobec podejrzanego o znęcanie się środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się, a także kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz nakazu opuszczenia mieszkania.
KPP Giżycko

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5