Warsztaty żeglarskie dla każdego

2020-08-09 14:32:21 (ost. akt: 2020-08-09 14:41:22)

Autor zdjęcia: Arch. GGR

Każdy kto chce poznać tajniki żeglarstwa i sprawdzić się na wodzie, może skorzystać z warsztatów rekreacyjno-żeglarskich, które prowadzone są całkowicie bezpłatnie w Porcie Ekomarina Giżycko.
Latem żagle, zimą bojery – na nowoczesnym sprzęcie, z doświadczonymi trenerami Miejskiej Bazy Sportów Wodnych. Wystarczy wcześniej umówić się na zajęcia, ustalić zakres i czas trwania warsztatów.

Wszystkie informacje z ramowym program szkolenia, który oczywiście dopasowywany jest do potrzeb uczestników, regulaminem i kartą zgłoszeniową znajdziecie na stronie ekomarinagizycko.pl zobacz… Zachęcamy również do kontaktu bezpośrednio z kierownikiem wyszkolenia (informacje, zapisy, zgłoszenia): Wojciech Caban tel. 506 943 630, e-mail: biuro@mbsw.gizycko.pl.

Udział w warsztatach mogą wziąć wszyscy chętni, bez względu na umiejętności, czy wiek, to dobry pomysł na wspólne spędzenie czasu z rodziną, aktywny wypoczynek z przyjaciółmi, czy międzypokoleniowe, żeglarskie spotkania seniorów z wnukami. Dostęp do sal dydaktycznych i siłowni, z której mogą korzystać uczestnicy warsztatów mają również osoby z niepełnosprawnością – w budynku jest winda.

Jeśli chcesz poznać pierwsze kroki w żeglarstwie, dowiedzieć się jakie są zasady bezpieczeństwa na wodzie, poznać nazewnictwo, budowę jachtu lub przypomnieć sobie i udoskonalić umiejętności, to propozycja warsztatów żeglarskich w Giżycku jest właśnie dla Ciebie:)
źródło: mojegizycko.pl2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5