Poszukiwany lokal z duszą

2017-04-17 09:00:00(ost. akt: 2017-04-17 10:59:18)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Nie szukamy lokali, gdzie można smacznie i tanio zjeść. Ani takich gdzie można zjeść jeszcze smaczniej, ale drożej. Ani ładnych, ani tych z miłą obsługą. Szukamy miejsc, które mają duszę. Jaką? Tego nie wiemy.
Lokale mogą mieć różne dusze. Staropolskie i młodopolskie, mazurskie i warmińskie, jeziorne i rzeczne, nowoczesne i tradycyjne. Każdy widzi w lokalu taką duszę, jaką widzi.

Wiosna w toku. Przed nami lato. Zatem ogłaszamy poszukiwania "Lokalu z duszą". 10 zwycięskich lokali zaprezentujemy w specjalnym dodatku do "Gazety Olsztyńskiej"/"Dziennika Elbląskiego", w naszych tygodnikach lokalnych oraz na naszych stronach www, w tym mojemazury.pl.

To może być restauracja, pub, klub albo pizzeria. Lokal, który kusi smakowitymi przekąskami, nastrojową muzyką albo uroczym wystrojem. Miejsce, do którego chce się wracać. To może być lokal nowoczesny, tradycyjny, przestronny albo kameralny. Może oferować wykwintne dania albo bardzo proste. Jedno jest pewne: musi cieszyć nie tylko podniebienie, ale też oko.

Lokal z duszą musi mieć to „coś”! Takich lokali w naszym regionie na pewno nie brakuje. "Macie swój ulubiony "Lokal z duszą"? Zgłoście go do naszego plebiscytu. Zdjęcia mile widziane: i.hrywna@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jarek #2224740 | 89.229.*.* 17 kwi 2017 17:20

    proponuję SZUM BAR na 1 go maja i kameralną piwialnię na ul Mickiewicza

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5