TVN w gimnazjum?

2016-10-17 09:47:22(ost. akt: 2016-10-17 09:49:19)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Święto szczególne, dlatego i szczególny dzień. Od rana składanie życzeń, podarowywanie pięknych, pachnących kwiatów i najróżniejszych upominków, a to dlatego aby wyrazić wdzięczność kochanym belfrom.
13 października w czwartek w gimnazjum w Wilkasach odbyły się szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej.

Święto polskiej szkoły to dzień szczególny, to święto uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i tych, co szkoły prowadzą i nadzorują.
Święto szczególne, dlatego i szczególny dzień. Od rana składanie życzeń, podarowywanie pięknych, pachnących kwiatów i najróżniejszych upominków, a to dlatego, aby wyrazić wdzięczność kochanym belfrom.

Na sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Dyrektor pan Zygmunt Marciniak wygłosił uroczyste przemówienie składając życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom.
Pierwszoklasiści dziś oficjalnie stali się "Jedynkowiczami" składając słowa przysięgi w obecności wszystkich zgromadzonych i pocztu sztandarowego.

Po oficjalnej części klasa 3b zadbała o artystyczną i śmieszną część akademii.
Tegoroczne „Sowy” były parodią zachowań nauczycieli oraz popularnego serialu na TVNie „Szkoła”. Z pośród pedagogicznego grona zostali wyróżnieni: Pan Tomasz Juszkiewicz za telefon zaufania, wieczną rozrywkę na lekcji dostarcza Pan Piotr Panaś. Za dyscyplinę wojskową nagrodę otrzymał Pan Bartosz Orczyc- Musiałek, w kategorii złotej rączki nie miał sobie równych Pan Zdzisław Jaroszewski. Nauczycielem, który ma oczy dookoła głowy została Pani Zofia Nikitiuk, natomiast Perfekcyjną Panią szkoły została sekretarka Pani Marzena Wojciechowska. Uczniowie nagrodzili także Dyrektora szkoły Pana Zygmunta Marciniaka za wyjątkowe podejście do uczniów oraz za niepowtarzalną rodzinną atmosferę w szkole.

Na końcu rozegrany został mecz piłki siatkowej „Gimby vs Nauczyciele”, który wygrali belfrowie. Trzeba przyznać, że był to pełen wrażeń i atrakcji dzień.

Gimnazjum w Wilkasach


Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5