X Międzyszkolny Festiwal Piosenki Europejskiej w Zespole Szkół nr 1
2016-02-25 13:54:52(ost. akt: 2016-02-25 13:56:41)
Śpiewające talenty w X Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Europejskiej w Zespole Szkół nr 1 w Giżycku
W Zespole Szkół nr 1 na Wilanowie, od wielu lat, luty jest miesiącem piosenki europejskiej. Już po raz dziesiąty młodzież z Samorządu Szkolnego i Klubu Europejskiego, pod czujnym okiem nauczycieli- Ewy Machejko, Agnieszki Dulniak i Daniela Grzyba, zorganizowała Międzyszkolny Festiwal Piosenki Europejskiej. Wzięli w nim udział uczniowie Gimnazjum nr 1, 2 i 3 w Giżycku, a także uczennice z Gimnazjum w Miłkach. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali utwory znanych wykonawców w języku włoskim i angielskim do podkładu audio lub a’capella.
Komisja oceniała poprawność wykonania i ogólne wrażenie artystyczne. I miejsce zajęła Weronika Puchalska z Gimnazjum nr 2 w Giżycku. Drugą lokatę uzyskała Anita Kwiatkowska z Gimnazjum nr 3 w Giżycku , a trzecią - uczennica Gimnazjum nr 1 w Giżycku- Natalia Słowikowska. Wyróżnieniem nagrodzono Maję Ośka- z Gimnazjum w Miłkach. W tym roku również publiczność nagrodziła swoją faworytkę. Okazała się nią Anita Kwiatkowska z Gimnazjum nr 3 w Giżycku.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Całą uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz naszego miasta pan Wojciech Iwaszkiewicz i Wójt Gminy Giżycko - pan Marek Jasudowicz.
Mamy nadzieję, że hala sportowa Zespołu Szkół nr 1 na Wilanowie ponownie będzie rozbrzmiewała muzyką w lutym przyszłego roku. Będzie to już jedenasta edycja. Zapraszamy.
Mamy nadzieję, że hala sportowa Zespołu Szkół nr 1 na Wilanowie ponownie będzie rozbrzmiewała muzyką w lutym przyszłego roku. Będzie to już jedenasta edycja. Zapraszamy.
Zespół Szkół nr 1 (AD)
Źródło: Artykuł internauty
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez