Mamy laureatkę i finalistkę

2015-06-05 13:18:58(ost. akt: 2015-06-05 13:20:56)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

We wszystkich gimnazjach o tej samej godzinie rozpoczął się I etap konkursu matematycznego „Jantar” - eliminacje szkolne.
15 kwietnia 2015 r. we wszystkich gimnazjach o tej samej godzinie rozpoczął się I etap konkursu matematycznego „Jantar” - eliminacje szkolne.


W Publicznym Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach do matematycznej rywalizacji zgłosiło się pięciu uczniów: Alicja Grodzicka z klasy Ia, Mikołaj Ejsmont z klasy Ib, Karolina Pyszko i Aleksandra Stomska z klasy IIb i Agata Drumlak z klasy IIc. Po sprawdzeniu wszystkich prac do następnego etapu wyłoniono dwie dziewczyny z klasy IIb – Karolinę i Olę.

To one reprezentowały naszą szkołę dnia 26 maja 2015 r. na etapie rejonowym, który odbył się w Gimnazjum nr 1 w Giżycku. Po 60 minutowych zmaganiach i 45 minutowej przerwie, w czasie której komisja konkursowa sprawdziła prace, okazało się, że Karolina została laureatką tego konkursu, a Ola – finalistką. Dziewczynom - serdecznie gratulujemy!Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5