Wilkasy: Dzień Dziecka na sportowo

2015-06-02 11:39:30(ost. akt: 2015-06-02 11:46:55)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Dzieci chociaż na jeden dzień oderwały się od szkolnych zmartwień.
1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbył się Sportowy Piknik dla dzieci z Gminy Giżycko. Na teren ośrodka AZS-u w Wilkasach zjechały się dzieci z gminnych szkół.
Uczniowie mieli przygotowane mnóstwo atrakcji, dla szkół podstawowych przewidziano: różne zabawy, dwa ognie, turniej unihokeja, a także zawody pływackie.

Dla gimnazjalistów przygotowano: turniej siatkówki plażowej, tenisa ziemnego, piłki nożnej, a dla odważnych zawody na ściance wspinaczkowej.

Pogoda dopisała, wszędzie było słychać śmiechy i okrzyki radości, co sprawiło, że był to wyjątkowy dzień. Dzięki Wójtowi Gminy Giżycko oraz dyrektorowi ośrodka AZS-u w Wilkasach dzieci chociaż na jeden dzień oderwały się od szkolnych zmartwień i mogły cieszyć się swoim szczęściem.

Gimnazjum w WilkasachCzytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5