Ameryka jest taka, jak w filmach

2015-05-22 08:51:50(ost. akt: 2015-05-26 15:23:14)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Podróż nie obyła się bez przykrych niespodzianek. Na jednym z odcinków trasy Urząd Imigracyjny przetrzymał naszą drużynę i w ostateczności spóźnili się na następny lot.
Dzięki dobroci i hojności sponsorów drużyna ANGRY DEERS z Gimnazjum w Wilkasach mogła spełnić swoje marzenia i pojechać na przygodę życia, na GLOBAL FINALS DESTINATIONS IMAGINATION 2015!

Podróż nie obyła się bez przykrych niespodzianek. Na jednym z odcinków trasy Urząd Imigracyjny przetrzymał naszą drużynę i w ostateczności spóźnili się na następny lot. To kompletnie zmieniło trasę podróży i spowodowało, że bagaże poleciały bez właścicieli. Ale kreatywni nie byliby kreatywnymi, gdyby nie poradziliby sobie i w takiej sytuacji. Można powiedzieć, że pierwsze wyzwanie "na już" mają za sobą.

19 maja o godzinie 15 naszego czasu drużyna w końcu dotarła na miejsce! Jak sami twierdzą „Ameryka jest taka, jak w filmach!”. Zachwyceni nowym światem nie mogli zapomnieć o tym, w jakim celu pojechali do Stanów. Zaczęła się praca nad składaniem scenografii i przygotowywaniem do pierwszego wyzwania.

Ceremonia Otwarcia Global Finals 2015 wywarła ogromne wrażenie, drużyna poczuła ducha światowej imprezy. Do Knoxville zjechało się ponad osiem tysięcy uczniów z siedemnastu krajów. Do kreatywnej rywalizacji stanie około tysiąc czterysta drużyn. Te liczby robią wrażenie.

21 maja o godzinie 21.50 Angry Deers przystąpili do pierwszej konkurencji i zaprezentowali krótką scenkę, którą zachwycili wszystkich na Ogólnopolskich zmaganiach we Wrocławiu.

Życzymy powodzenia!


Czytaj e-wydaniePochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Źródło: Artykuł internauty

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5