Otwarte drzwi w wilkaskim gimnazjum

2015-04-29 21:06:57(ost. akt: 2015-04-29 21:10:26)

Autor zdjęcia: Arch. szkoły

Kto lubi wyzwania mógł spotkać się z naszymi mistrzami kreatywności
W sobotę 18.04.2015 w godz. od 9.00 do 12.00 Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach kolejny raz gościło wszystkich zainteresowanych nauką i życiem szkoły. Tego dnia odwiedzili nas szóstoklasiści, ich rodzice, rodzeństwo i przyjaciele. Goście mogli skorzystać z wielu atrakcji.


Sympatyczni gimnazjaliści oprowadzali po szkole, prezentowali klasopracownie, ich wyposażenie, zachęcali do udziału w grach i zabawach dydaktycznych. Można było poznać nauczycieli wszystkich przedmiotów, którzy chętnie podejmowali rozmowy o swojej pracy.

Historię i życie gimnazjum odwiedzający poznali z kart naszych kronik, prezentacji zdjęć
z imprez szkolnych oraz krótkiego filmu. Kto lubi wyzwania mógł spotkać się z naszymi mistrzami kreatywności, poznać ich pracę i być zaangażowanym do wspólnej zabawy.

Nie było czasu na nudę – gry dydaktyczne z różnych przedmiotów, partia szachów, rozgrywka Dubble w języku polskim, angielskim lub niemieckim, pokaz wykorzystania multimediów w nauce języków obcych, wystawa prac plastycznych, to wszystko budziło duże zainteresowanie gości.
Wędrówki po szkole umilała muzyka aranżowana przez naszych uczniów na gitarach, flecie i saksofonie.

Zmęczeni i spragnieni chętnie korzystali z kawiarenki, w której częstowano domowymi wypiekami uczniów i rodziców. Nadmiaru kalorii można było się szybko pozbyć przyłączając się do treningów w hali sportowej. Prowadzili je nauczyciele wychowania fizycznego i uczniowie
z sekcji sportowych.

A później był też czas na relaks! Wszyscy, którzy skorzystali z oferty Dnia Otwartego otrzymywali darmowe karnety na wejście do Parku Wodnego , znajdującego się przy naszym gimnazjum.

Dziękujemy tym, którzy zechcieli nas odwiedzić i poznać bliżej.
Dziękujemy również naszym niezawodnym uczniom, rodzicom, pracownikom obsługi i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie Dnia Otwartego.
Kolejna taka impreza za rok, zapraszamy już dzisiaj.


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Anna #1726327 | 141.170.*.* 1 maj 2015 13:38

  Witam) W moim wypadku mi bardzo pomógł ta web strona http://preply.com/pl/angielski-przez-s kype Szukałam fachowców, które nie tylko znają że robią, ale i mają konieczne jakości, z doświadczeniem pracy i z ogromnym bagażem wiedz i umiejętności. Jeśli Państwu trzeba korepetytora z języka angielskiego, "native speaker" nośnik mowy doradzam tę stronę internetową. Tam prawdziwi fachowcy, bardzo odpowiedzialny podchodzą do swojej pracy nie tylko z dorosłymi ale i z dziećmi. I całkiem możliwy do przyjęcia koszt. tak że spróbujcie)) Najszerszy wybór korepetycji z angielskiego. Komentarze wystawiane przez prawdziwych uczniów oraz niskie ceny. Język angielski bardzo łatwo mi poszedł po Skype zajęciach ) Można otrzymać lekcje online Skype za darmo! nauka przez Skype jest bardzo efektywna ! Doradzam)

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. ++++++ #1725272 | 89.229.*.* 30 kwi 2015 07:53

  Gimnazjum warte polecenia jest w nim bardzo mądry dyrektor , a to już jest duży sukces szkoły nauczyciele - z empatią traktują młodzież poważnie jak partnera i to jest super .Życzę rodzicom i nastolatkom aby w giżycku wszystkie takie gimnazja funkcjonowały .Pozdrawiam pana dyrektora.

  Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5