Bal Charytatywny Szkoły Podstawowej w Spytkowie

2015-02-17 23:08:11(ost. akt: 2015-02-17 23:12:04)

Autor zdjęcia: Justyna Skura

Dyrekcja, Rada Rodziców i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Spytkowie zorganizowali Bal Charytatywny.
W sobotni wieczór do restauracji „Relaks’ w Giżycku przybyło ponad 60 osób. Celem tego balu było nie tylko zgromadzenie środków finansowych, ale również integracja środowiska i budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły.

Uroczystość otworzyli pani Justyna Kudła-Skura – dyrektor szkoły oraz pan Jarosław Gałęzowski – nauczyciel. Podziękowali wszystkim gościom za przybycie, zachęcili do licytacji i zabawy oraz czuwali nad całością imprezy. Szczególne podziękowania i bukiet kwiatów wręczono Pani Barbarze Niedziejko, za ogromne zaangażowanie i pracę przy organizacji balu.

Roztańczonemu towarzystwu przygrywał pan Jacek Wrzosek.
Przerwy wykorzystano na licytację podarowanych przez sponsorów, przeróżnych przedmiotów. Atmosfera balu sprzyjała aktywności i hojności bawiących się gości, dzięki którym wszystkie eksponaty zostały sprzedane na łączną kwotę 4600 zł. Środki te
w całości zostaną przeznaczone na wycieczkę dla uczniów naszej szkoły.

Swój wkład w organizację balu mieli również uczniowie. Przez kilka dni przygotowywali kartki walentynkowe, które zostały sprzedane podczas balu.

Zabawa trwała do białego rana. Zadowoleni z karnawałowej imprezy goście na pożegnanie wyrazili chęć udziału w kolejnym Balu Charytatywnym Szkoły Podstawowej w Spytkowie, na który serdecznie zapraszamy, do zobaczenia za rok!

Organizatorzy Balu w imieniu uczniów, rodziców oraz własnym dziękują wszystkim, którzy przyłączyli się w jakikolwiek sposób do organizacji balu. Dobro czynione dziś wraca ze zdwojoną siłą

Dorota Maliszewska

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5