„Pędzlem po strunach malowane”

2015-02-12 10:54:14(ost. akt: 2015-02-12 10:57:48)

Autor zdjęcia: Publiczne Gimnazjum im. Szarych Szeregów w Wilkasach

Gimnazjaliści z gimnazjum w Wilkasach mieli okazję już po raz kolejny, w ramach lekcji plastyki, uczestniczyć w wernisażu
„Pędzlem po strunach malowane”. Taki tytuł nosi wystawa Pani Marzeny Kurnatowskiej Wiśniewskiej, którą można oglądać na przełomie lutego i marca w Galerii Pod Lipą w Wilkasach.

Gimnazjaliści z miejscowego gimnazjum mieli okazję już po raz kolejny,
w ramach lekcji plastyki, uczestniczyć w wernisażu, który odbył się 10.02.2015r.
w Gminnym Ośrodku Kultury w Wilkasach. Tematyka prezentowanych prac to: muzyka, muzycy-młodzi i piękni, anioły i oczywiście nasze kochane Mazury. Autorka opowiedziała nam, że jest zauroczona naszym regionem, którego też od niedawna jest mieszkanką.

W planach ma wydanie albumu Malownicze Mazury, na który z niecierpliwością czekamy. Młodzież zachwycona była obrazami, otwartością i sympatyczną osobowością autorki oraz chętnie dzieliła się wrażeniami z wernisażu. Nie mogło zabraknąć też muzyki, skoro z nią wystawa była niejako związana. Wysłuchaliśmy utworów z repertuaru Edith Piaf i The Beatles. Dziękujemy za miłe chwile i z niecierpliwością czekamy na kolejne wystawy.

Anna Pażyszek

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. WieśMac #1664207 | 178.43.*.* 12 lut 2015 18:30

    Dobrze, że mamy Gazetę Giżycką bo co prawda po czasie, ale dowiadujemy się że jest nowa wystawa w salach GOKiR? czy LGR? w Wilkasach. Inne media milczą. Szkoda, głosy wyborcze poszły na nic.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5