Uwaga! Remont ul. Sikorskiego i 3 Maja - objazdy!

2024-07-03 14:04:02(ost. akt: 2024-07-03 14:09:34)

Autor zdjęcia: olsztyn.eu

W związku z przygotowaniami do ułożenia nawierzchni drogi oraz ułożeniem nawierzchni bitumicznej, w dniach 3 – 20 lipca na ul. 3 Maja i ul. Sikorskiego wystąpią większe utrudnienia w ruchu pojazdów. Planowane są wyłączenia z ruchu pojazdów w godzinach od 6.00 do 18.00.
Jak informuje Wydział Planowania i Inwestycji Urzędu Miejskiego w Giżycku, w ramach prac na ul. 3 Maja dojazd do ul. Wesołej, Sportowej i Jasnej odbywać się będzie od ul. Sikorskiego przez ul. Rajską, ul. Jasną i drogę wewnętrzną przy ogrodach działkowych.


Dojazd do pływalni, hali sportowej i szkoły podstawowej dla samochodów osobowych drogą wewnętrzną przy liceum. Zamknięta dla ruchu kołowego zostanie również ul. Nadbrzeżna na odcinku od ul. Olsztyńskiej do ul. 3 Maja (dojazd tylko dla właścicieli nieruchomości przy kanale).

W ramach prac na ul. Sikorskiego zamknięcie podzielone będzie na dwa etapy.

Pierwszy etap na odcinku od ul. Olsztyńskiej do ul. 3 Maja (planowane zamknięcie odcinka w dniach 8 - 9 lipca). Dojazd do ul. Olsztyńskiej od al. 1 Maja.

Drugi etap na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Wilanowskiej (w dniu publikacji informacji nieznany jest dokładny termin zamknięcia). Dojazd do ul. Olsztyńskiej i ul. 3 Maja nieremontowanym odcinkiem ul. 3 Maja od al. 1 Maja. Zamknięta ul. Krótka.


Podczas prac przy frezowaniu nawierzchni zwiększony będzie poziom hałasu oraz możliwe będą utrudnienia w poruszaniu się pieszych. Kierowców prosimy uważnie obserwować zmiany w oznakowaniu pionowym. Pojawią się również osoby kierujące ruchem, w związku z tym prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez pracowników.
Źródło:gizycko.pl

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5