Mamy szansę na dwa Cumulusy!

2024-01-19 14:00:00(ost. akt: 2024-01-19 09:55:33)

Autor zdjęcia: Dominik Kaźmierczak/FB

Impreza Giżycko Air Show Prolog nominowana została w prestiżowym plebiscycie Cumulusy w kategorii "wydarzenie/organizator". Natomiast w kategorii "promotor lotnictwa - osoba" możemy głosować na giżycczanina Dominika Kaźmierczaka - Motolotnie Mazury.
Ubiegłoroczna impreza lotnicza zgromadziła pod koniec wakacji na giżyckiej plaży wielu miłośników awiacji. Na niebie prezentowali się m.in. skoczkowie spadochronowi, wiatrakowce, motoparalotnie, śmigłowiec, flyboardziści, szybowce. To wszystko przy akompaniamencie wspaniałej muzyki na żywo i pokazów pirotechnicznych. Nie przeszkodziła kapryśna pogoda, ani krótki czas na organizację wydarzenia. Wszystko dopięto na ostatni guzik, aby widzowie mogli w pełni cieszyć się wspaniałymi pokazami.

Miasto zachęca do głosowania w konkursie, aby docenić tę imprezę. Można wysyłać SMS-y oraz głosować bezpłatnie w dedykowanej aplikacji (szczegóły na stronie:
https://gizycko.pl/gizycko-air-show-nominowane-w-cumulusach/

Swój głos można także oddać na Dominika Kaźmierczaka. Jeśli ktoś nie zna jeszcze Motolotni Mazury i atrakcji, które oferuje Dominik w przestworzach, powinien czym prędzej nadrobić zaległości. Widowiskowe loty nad najpiękniejszymi zakątkami Mazur zapewniają nie lata przeżycia pasażerom, a doborowe towarzystwo zaangażowanego i pełnego pasji pilota dopełnia całość podniebnych doznań.

Dominika Kaźmierczaka do prestiżowej akcji, w której biorą udział VIP-y związane z lotnictwem, zgłosiła znajoma z Warszawy, Inga.
- Zapytała mnie, czy zgodzę się, by podała moje nazwisko. Wahałem się, wiedziałem, jakie osoby biorą udział w plebiscycie, że są to znane nazwiska, z osiągnięciami w dziedzinie lotnictwa - mówi Dominik. - Inga zapewniła mnie, że widzi we mnie pasję, że nadaję się, a mój udział w plebiscycie ma sens. Zgodziłem się. Kapituła zaakceptowała moją nominację, co bardzo cieszy. Warto mieć świadomość, że lotnictwo w Polsce jest niszą, lotnictwo ultralekkie jeszcze większą, więc wiadomo jak dużą niszą są motolotnie.

- Kiedy nagłośniłem swój udział w Cumulusach w mediach społecznościowych, spotkałem się z bardzo pozytywnym odbiorem. Znajomi gratulowali, zapewniali, że zagłosują i faktycznie, oddają na mnie swoje głosy. Pokazują, że doceniają moją pracę - cieszy się Dominik Kaźmierczak.

- Co roku w powietrzu spędzamy ponad 400 godzin. Jesteśmy ośrodkiem szkoleniowym, a nasza ekipa to wyłącznie doświadczeni piloci, dla których bezpieczeństwo pasażerów ma najwyższy priorytet – podkreśla.

Na Dominika Kaźmierczaka głos można oddać poprzez płatny SMS albo bezpłatnie, instalując aplikację Odlotowe Emocje.
Głosować można wielokrotnie, każdego dnia. Dominik startuje w kategorii "promotor lotnictwa - osoba". Tam należy znaleźć jego nazwisko i wyrazić poprzez głos swoje poparcie dla giżycczanina. Można też zajrzeć na jego profil na FB:
https://www.facebook.com/dominik.zdb/
lub na profil Motolotnie Mazury, gdzie znajdziemy informacje jak głosować.

Pierwszy etap głosowania trwa do północy 31 stycznia. Zwycięzcy półfinału awansują do finału, który potrwa od 1 lutego do 17 lutego. Tego dnia w Warszawie odbędzie się uroczysta gala podsumowująca ogólnopolski plebiscyt lotniczy Cumulusy.
ZO

Fot.
Dominik Kaźmierczak bierze udział w prestiżowym plebiscycie lotniczym Cumulusy
Fot. Dominik Kaźmierczak/FB

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5