92. urodziny Pani Heleny Witkowskiej

2020-02-07 13:28:58 (ost. akt: 2020-02-07 13:33:57)

Autor zdjęcia: UMiG Frombork

Jubileusz 92. urodzin Pani Heleny Witkowskiej to niezwykłe wydarzenie. Taki wiek to czas bogaty w wartości, wiedzę, doświadczenia i życiową mądrość.
W sobotę 1 lutego 2020 roku Jubileusz 92. urodzin obchodziła mieszkanka Bogdan Pani Helena Witkowska. Z tej okazji 3 lutego Zastępca Burmistrza Damian Krasiński wraz z Sekretarz Gminy Barbarą Chomacką złożyli osobiście Dostojnej Jubilatce najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wielu lat życia, wypełnionych radością, szacunkiem i życzliwością, uśmiechu na twarzy i spełnienia wszystkich marzeń, wręczając kwiaty i okolicznościowy list gratulacyjny.

Niewielu z nas ma możliwość świętowania takiego jubileuszu. Dla wielu jest nie do osiągnięcia. Droga życiowa seniorki była długa i zapewne nie zawsze usłana różami. Życie Pani Heleny to bogaty bagaż doświadczeń, mądrości życiowych, doświadczeń wspaniałych niezapomnianych chwil. Jan Paweł II często spotykał się z ludźmi starszymi wtedy mówił, że ludzi trzeciego wieku należy czcić, pomagać im, doceniać ich obecność i zalety. Mimo ograniczeń swojego wieku Jubilatka ceni sobie życie i umie się nim cieszyć, o czym świadczy uśmiech na jej twarzy.

Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają oddech w piersiach. Z okazji Urodzin składamy Pani Helenie najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata! Redakcja IKATA

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kobieta #2864148 | 83.23.*.* 7 lut 2020 18:27

    Mam Prababcie ktora skonczyla 97 lat , oraz jest pra prababcia mojego syna.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5