Już w niedzielę biegacze wystartują w XI. Fromborskim Biegu WOŚP

2019-01-07 12:07:26(ost. akt: 2019-01-07 12:13:51)
13 stycznia we Fromborku odbędzie się XI. Bieg WOŚP.
Zawodnicy wystartują o godz.11:00 z Rynku Miejskiego i przebiegną ulicami Fromborka trasę o długości 3,4 km. Meta biegu znajdować się będzie na terenie Zespołu Szkół we Fromborku.

Na każdego uczestnika biegu czekać będzie ciepły poczęstunek, odbędzie się również losowanie nagród spośród numerów startowych wszystkich uczestników. Limit czasowy na ukończenie biegu to aż godzina, bo pamiętajmy nie liczy się najlepszy wynik, tylko cel biegu jakim jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz dobra zabawa. Każdy zawodnik po zakończeniu biegu otrzyma medal okolicznościowy.

Żeby móc wziąć udział w biegu wystarczy złożyć wypełnioną deklarację oraz uiścić opłatę 20zł osoby dorosłe oraz 10zł dzieci i młodzież do lat 14. Wpłaty będą pobierane przy odbieraniu numerów startowych w biurze biegu (na rynku) od godz.10:00 do 10:55 w dniu biegu.

Deklaracje dostępne są w sekretariacie Zespołu Szkół we Fromborku oraz w salonie fryzjerskim Studio 4 You na ul. Rybackiej 2 we Fromborku.

Głównym organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Fromborskie Czarownice.
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5