Święto Misia w przedszkolu

2015-11-30 10:24:21 (ost. akt: 2015-11-30 10:28:43)

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

W środę (25 listopada) przedszkolaki z „Gwiazdkowego Wzgórza” we Fromborku obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Od rana w przedszkolu pojawiali się mięciutcy, puchaci przyjaciele dzieci.
Ten wyjątkowy dzień rozpoczęliśmy od zabawy w naszych salach by później przejść na salę gimnastyczną gdzie czekało nas wiele atrakcji: wspólne tańce i zabawy.

Odśpiewaliśmy „500 lat” Misiowi, który przybył ze swoim przyjacielem Smerfem, a następnie każda grupa udała się do swoich sal by spróbować misiowych tortów ufundowanych przez rodziców.

Przedszkole „Gwiazdkowe Wzgórze” we Fromborku


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5