Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Bal karnawałowy w ,,Bajce"

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci, które również chcą go w odpowiedni sposób świętować.

W Miejskim Przedszkolu,,Bajka” 3 lutego odbył się więc wielki Bajkowy Bal. Tego dnia każdy przedszkolak niezwykle przejęty przekraczał progi przedszkola z niecierpliwością oczekując atrakcji. Po śniadaniu, już wszyscy byli gotowi do zabawy. Nauczyciele przedszkola dołożyli wszelkich starań by wystrój sal wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Były oczywiście też konkursy, quizy dotyczące bajek i wspólne zabawy, a także słodki poczęstunek. Wszystkim dopisywały świetne humory. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.
Za organizację balu dziękujemy w szczególności naszym Paniom- Pani Ani (gr.Smerfy) i Pani Karolinie (gr.Kwiatuszki), które przygotowały naszym przedszkolakom szereg atrakcji i poprowadziły zabawy. Po balu pozostały wspaniałe wspomnienia, które będą towarzyszyć dzieciom do kolejnego karnawału.

A.Kobylińska
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Kobylińska oraz opublikowany na portalu Ełk: Bal karnawałowy w "Bajce"
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5