Zarządzaj kontemW tym miejscu możesz zarządzać swoim kontem.

Święto Babci i Dziadka w ,,Bajce"

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w miesiącu styczniu przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola ,,Bajka” w Ełku przygotowały programy artystyczne, które stały się tradycją w naszym przedszkolu.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, wokalne oraz taneczne. Pomimo, że nasi Seniorzy nie mogli osobiście podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce, ich Panie znalazły na to sposób i nagrały filmy z tych uroczystości. Z pewnych źródeł wiemy, że Babcie i Dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt i ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy przed ekranami komputerów.
Pani Dyrektor MP ,,Bajka”- Anna Małgorzata Paszkowska ciepłymi słowami podziękowała przedszkolakom za piękne występy oraz złożyła Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia. Wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami, uściskami i buziakami.
Anna Kobylińska
MP ,,Bajka" w Ełku
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anna Kobylińska oraz opublikowany na portalu Ełk: Święto Babci i Dziadka w "Bajce"
Oceń artykuł:

(0)

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5