NAJPOPULARNIEJSZY KLUB || AKADEMIA PIŁKARSKA DYNAMIT EŁK

2023-11-15 09:43:10(ost. akt: 2023-11-19 17:20:17)
Akademia Piłkarska Dynamit Ełk

Akademia Piłkarska Dynamit Ełk

Autor zdjęcia: nadesłane przez Uczestnika

Prezentujemy Państwu zgłoszenia Kandydatów do miana Najpopularniejszego Klubu Powiatu Ełckiego 2023, w naszym plebiscycie sportowym - przez Wami AKADEMIA PIŁKARSKA DYNAMIT EŁK.
NAZWA KLUBU – Akademia Piłkarska Dynamit Ełk

SPORT / DYSCYPLINA – piłka nożna

ROK POWSTANIA – 23 III 2022 r.

NAJWIĘKSZE SUKCESY ZAWODNIKÓW – Najważniejszym sukcesem akademii jest to, że stworzyliśmy optymalne warunki umożliwiające osobom niepełnosprawnym zwiększanie uczestnictwa w różnych formach aktywności sportowej, włączanie w główne nurty życia społecznego oraz wyrównywanie szans w dostępie do przestrzeni publicznej w obszarze sportu i kultury.
Powstała drużyna, gdzie osoby z różnymi niepełnosprawnościami mogą trenować piłkę nożną, integrować i rehabilitować się poprzez sport, budować relacje społeczne, brać udział w turniejach ogólnopolskich, poznawać Polskę, uczestniczyć w wielu wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Jeździmy po całej Polsce na turnieje dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami, gdzie drużyny są dzielone nie ze względu na wiek, czy rodzaj niepełnosprawności, lecz na poziom sprawności zawodników. Nie ma prowadzonej klasyfikacji końcowej, wszyscy są zwycięzcami!

MOTTO KLUBU – Piłka nożna dla każdego

CEL DZIAŁALNOŚCI / MISJA KLUBU – Fundacja Akademia Piłkarska Dynamit powstała z miłości i pasji do piłki nożnej. Wspólnie tworzymy drużynę, w której wszyscy (nie)pełnosprawni sportowcy spełniają swoje piłkarskie marzenia, pasje i zamiłowanie do futbolu. Akademia piłkarska Dynamit prowadzi profesjonalne zajęcia sportowe dal wszystkich dzieci bez wyjątku! Bezpłatne treningi dla dzieci, młodzieży i dorosłych z różnymi niepełnosprawnościami. Jesteśmy jedną z pierwszych akademii w Polsce prowadzącą treningi w grupach integracyjnych, gdzie razem trenują chłopcy, dziewczynki, podopieczni z różnymi niepełnosprawnościami (głównie z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem, zespołem Downa), wychowankowie z domu dziecka oraz osoby narażone na wykluczenie społeczne, a także osoby już wykluczone.

Zachęcamy do zabawy w naszym sportowym plebiscycie w kategorii NAJPOPULARNIEJSZY KLUB SPORTOWY POWIATU EŁCKIEGO 2023 ROKU SMS-y o treści podanej przy nazwisku/nazwie klubu wysyłamy na numer 73601 (Koszt 3,69 zł z VAT za SMS).

Akademia Piłkarska Dynamit Ełk RZE.KS.2

Cały czas czekamy na Wasze zgłoszenia! Z Waszą pomocą chcemy docenić zarówno nasze młode lokalne talenty, jak i tych, którzy postanowili związać swoje życie ze sportem i teraz godnie reprezentują nas w świecie. Na wypełnione kupony czekamy do 5 stycznia 2024 r. do godziny 15.00, a na SMSy do 7 stycznia 2024 roku do godziny 23:59:59. Regulamin, szczegóły związane z głosowaniem formularz dla kandydatów i aktualna lista nominowanych POD TYM LINKIEM

Akademia Piłkarska Dynamit Ełk

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5