Czekamy na Wasze głosy!

2023-11-16 08:07:11(ost. akt: 2023-11-17 08:15:21)
Z Waszą pomocą chcemy docenić zarówno nasze młode lokalne talenty, jak i tych, którzy postanowili związać swoje życie ze sportem i teraz godnie reprezentują nas w świecie. Trwa nasz Plebiscyt Sportowy!
W tym roku, tak jak w latach poprzednich, będziemy wybierać 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2023 roku. W ubiegłym roku, po raz pierwszy postanowiliśmy uhonorować tych, którzy dbają i pracują nad młodymi talentami. To między innymi dzięki nim odnoszą swoje pierwsze sukcesy, stają na najwyższych stopniach podium. Tym razem nie może być więc inaczej i chcemy wyłonić Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2023 roku. Ale to nie wszystko! Przez najbliższe tygodnie swoje głosy będziecie mogli oddawać również na Najpopularniejszy Klub Sportowy Powiatu Ełckiego 2023 roku.

Zasady głosowania są bardzo proste. W "Rozmaitościach Ełckich" co tydzień publikujemy kupony do głosowania. Należy na nim wpisać nazwiska Waszych ulubionych sportowców związanych z naszym powiatem. Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku.

W przypadku dwóch pozostałych kategorii czyli Najpopularniejszego Trenera i Najpopularniejszego Klubu Sportowego możecie na kuponie wpisać jedno nazwisko i jedną nazwę. Każdy głos oddany na Trenera i Klub to 10 punktów.

Oprócz głosów oddawanych tradycyjnie poprzez kupony, możecie głosować również poprzez SMSy. Każdy SMS liczy się jako 10 punktów. Na zakończenie Plebiscytu zsumujemy głosy oddane za pomocą kuponów i SMSów i wówczas ogłosimy zwycięzców.

Cały czas czekamy na Wasze zgłoszenia. To idealny moment, aby docenić Sportowców, Trenerów i Kluby, które Waszym zdaniem zasługują na nagrody!

Przykładowy formularz zgłoszenia w wersji edytowalnej.
Przykładowy formularz zgłoszenia w wersji PDF.

Na wypełnione kupony czekamy do 5 stycznia 2024 r. do godziny 15.00, a na SMSy do 7 stycznia 2024 roku do godziny 23:59:59.

Przypomnijmy Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu Ełckiego 2022 Roku został Adam Gryziukowski z Klubu Sportowego Karate Kyokushin Dojo Sosnowski. Zdobywczynią drugiego miejsca była Wiktoria Cichocka, natomiast Nikola Kanoza z Klubu Sportowego Karate Kyokushin Dojo Sosnowski zajęła trzecie miejsce. Kto w tym roku stanie na podium? To zależy tylko od Was!

10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2023 roku

Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2023 roku

Najpopularniejszy Klub Sportowy Powiatu Ełckiego 2023 roku


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5