Zamieszkaj w Apartamentach Baczyńskiego i odkryj uroki Mazur

2023-11-03 11:23:38(ost. akt: 2023-11-30 11:41:12)   Materiał partnera

Autor zdjęcia: Developer Wasilewski

Odkryj piękno i zalety mieszkania w urokliwym Ełku, letniej stolicy mazurskich jezior. Miasto to oferuje nie tylko malownicze krajobrazy, ale także wiele innych atrakcji, które czynią je idealnym miejscem do zamieszkania. A jeśli szukasz wyjątkowej lokalizacji, Apartamenty Baczyńskiego będą dla Ciebie idealną propozycją.
Ełk, położony w sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, zachwyca swoją malowniczą okolicą. Czyste jeziora, zielone lasy oraz rozległe tereny rekreacyjne tworzą raj dla miłośników natury. Wspaniała okolica sprzyja aktywnemu trybowi życia – rowerowe wycieczki, spacery nad brzegiem jeziora czy wędkowanie to tylko niektóre z możliwości, jakie oferuje to miejsce. W sercu Ełku, w sąsiedztwie Jeziora Ełckiego i wieży ciśnień znajduje się wyjątkowy budynek – Apartamenty Baczyńskiego, które powstały właśnie z Myśla o Tobie.

Pomimo swojego spokojnego charakteru, Ełk to miasto bogate w różnorodne atrakcje. Znajdziesz tu liczne restauracje, kawiarnie, kina, a także centra sportowe i rekreacyjne. Co więcej, miasto organizuje liczne imprezy kulturalne, koncerty oraz festiwale, dzięki czemu zawsze jest coś do zrobienia, niezależnie od pory roku.


Dzięki dogodnej lokalizacji w północno-wschodniej Polsce, Ełk jest doskonale skomunikowany z innymi ważnymi miastami regionu. Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa i kolejowa ułatwia podróżowanie zarówno samochodem, jak i pociągiem.

Ludzie Ełku słyną z gościnności i życzliwości wobec nowych mieszkańców. To miejsce, gdzie łatwo nawiązać nowe znajomości i poczuć się częścią lokalnej społeczności.

Również Developer Wasilewski zdaje sobie sprawę z unikalnego potencjału tego regionu i inwestuje w projekty apartamentowców, które nie tylko integrują się z urokiem okolicy, ale także oferują mieszkańcom wyjątkowe wrażenia. Najlepszym przykładem takiej inwestycji, która skierowana jest właśnie dla Ciebie, są Apartamenty Baczyńskiego

Budynek, zrealizowany przez ełcką, rodzinną firmę Developer Wasilewski, został wyposażony w zaawansowaną instalację fotowoltaiczną na dachu, która wykorzystuje energię słoneczną do wytwarzania prądu elektrycznego. To pierwsza taka inwestycja na ełckim rynku deweloperskim i z pewnością jedna z nielicznych na Mazurach. Generowana przez panele energia pozwala obniżyć rachunki za prąd, co przekłada się na realne oszczędności dla mieszkańców. W przypadku Apartamentów Baczyńskiego, energia pozyskana z paneli fotowoltaicznych jest wykorzystana do zasilania części administracyjnych, windy, klatki schodowej, wózkowni, kamer monitoringu, oświetlenia terenu zewnętrznego, hali garażowej oraz pozostałych części wspólnych budynku.

Odkryj uroki Ełku i zamieszkaj w wyjątkowym miejscu – w Apartamentach Baczyńskiego! Zapraszamy na wirtualny spacer.


***

Poznaj naszą inwestycje na osiedlu Konieczki w Ełku!

Osiedle Nowe Miasto stanowi idealną propozycję dla osób, które pragną zamieszkać blisko centrum Ełku, jednocześnie ciesząc się spokojem i otoczeniem przyrody.

Nowe Miasto oferuje mieszkańcom błogi spokój i bliskość natury w sąsiedztwie zielonych terenów. Dodatkowo, doskonała lokalizacja osiedla zapewnia sprawną komunikację z resztą miasta. Bliskość pętli autobusowej oraz bezpośredni dostęp do obwodnicy umożliwiają szybkie poruszanie się po Ełku.
Osiedle Nowe Miasto przylega do osiedla Konieczki, które oferuje wiele udogodnień, takich jak sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie i kościół. To wszystko pozwala na zaspokojenie codziennych potrzeb mieszkańców Nowego Miasta.


W samym sercu osiedla znajduje się przestronny plac zabaw, siłownia zewnętrzna, stół do ping ponga oraz miejsce do gry w szachy. Te udogodnienia zostały stworzone z myślą o integracji mieszkańców i zachęceniu ich do aktywności na świeżym powietrzu. Osiedle Nowe Miasto to nie tylko miejsce do zamieszkania, to przede wszystkim miejsce, gdzie można poczuć się jak w domu i cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, jakie oferuje to wyjątkowe osiedle.

Planowane terminy oddania mieszkań do użytku:
– IX etap, budynek J w budowie, termin oddania I kwartał 2025 r., 50 mieszkań o pow. od 39m2 do 93m2

Na życzenie klienta, w miarę możliwości technicznych, oferujemy dokonanie korekty układu wewnętrznych ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.

***

Osiedle Pogodne - pierwsza taka inwestycja w Grajewie!

Osiedle Pogodne to nowoczesna inwestycja położona w południowej części Grajewa. Charakteryzuje się prostymi, nowoczesnymi bryłami budynków oraz jasną kolorystyką, tworząc eleganckie miejsce do zamieszkania.

Każdy budynek wyposażony jest w podziemne hale garażowe oraz dostępne parkingi. Tereny rekreacyjne otoczone zielenią stanowią doskonałe miejsce do odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dostęp do mieszkań z hali garażowej ułatwiają zainstalowane windy, które bezproblemowo przewiozą mieszkańców na każdą kondygnację.


Osiedle otaczają tereny zielone, a dla najmłodszych mieszkańców dostępny jest uroczy plac zabaw.

Budynek, który powstał w ramach IV etapu na Osiedlu Pogodnym w Grajewie przy ulicy Wojska Polskiego 78, został oddany już do użytkowania. Znajdują się w nim mieszkania o powierzchni od 43,28 m2 do 81,88 m2. W sprzedaży jest jeszcze kilka mieszkań!

***

Na życzenie klienta, w miarę możliwości technicznych, oferujemy dokonanie korekty układu wewnętrznych ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.

***

Wiemy, że zakup wymarzonego przez Państwa mieszkania nie jest prosty. Dlatego właśnie w biurze sprzedaży „Developer Wasilewski” oferujemy wsparcie. Nasz doradca: Joanna Wasilewska tel. 501-556-795 udzieli wszelkich informacji, doradzi i wesprze na każdym etapie zakupu nieruchomości.

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami finansowymi, dzięki czemu posiadamy zawsze aktualne dane o ofertach kredytowych. Niezależni eksperci finansowi zapewnią Państwu kompleksową obsługę w wyborze i realizacji kredytu hipotecznego. Ekspert finansowy pomoże także Państwu w przygotowaniu dokumentacji kredytowej oraz zapewni wsparcie w realizacji i obsłudze kredytu.

***

„DEVELOPER WASILEWSKI” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
ul. Sikorskiego 19B, 19-300 Ełk

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 7:00 – 16:00

Biuro sprzedaży mieszkań
kom.: 501-556-795
tel.: 87 610-84-94
e-mail: sprzedaz@wasilewskideveloper.pl

Dane kontaktowe
tel.: 87 610-84-84

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5