Niespodziewane znalezisko w... jajku niespodziance

2023-09-25 17:23:53(ost. akt: 2023-09-25 17:38:12)

Autor zdjęcia: KPP Ełk

EŁK || Na skutek kontroli drogowej policjanci zatrzymali 41-latka, który miał przy sobie amfetaminę. Narkotyki mundurowi ujawnili w jego saszetce, w pojemniku po pewnym doskonale znanym dzieciom smakołyku. Ponadto kierowca dopuścił się szeregu innych przewinień.
W minioną sobotę w nocy, (23 IX) w Ełku policjanci zatrzymali do kontroli mężczyznę, który poruszał się osobowym fordem. Jak się okazało 41-latek nie miał uprawnień do kierowania. Ponadto w trakcie kontroli i przekazywania policjantom dokumentów próbował ze swojej saszetki wyrzucić plastikowy pojemniczek. Było to charakterystyczne opakowanie z „jajka niespodzianki”, w którym mężczyzna miał ukrytą amfetaminę. To nie wszystko.

- Wstępne badanie testerem wykazało również, że mężczyzna jest pod działaniem środka odurzającego. Została mu pobrana krew do specjalistycznej analizy - informuje ełcka policja.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kierowanie pojazdem pod wpływem środka odurzającego zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

mat. KPP;opr. mac.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5