Dominika Krassowska - Głos z Ełku w The Voice of Poland!

2023-09-24 10:49:30(ost. akt: 2023-09-24 14:31:50)
Dominika Krassowska na przesłuchaniach do The Voice of Poland (23 IX) oczarowała jury i dostała się do programu

Dominika Krassowska na przesłuchaniach do The Voice of Poland (23 IX) oczarowała jury i dostała się do programu

Autor zdjęcia: The Voice of Poland (YT)

Utalentowana ełczanka Dominika Krassowska oczarowała jury popularnego programu muzycznego Voice of Poland na przesłuchaniach w ciemno i tym samym dostała się do programu. Młoda dziewczyna trafiła do ekipy lidera TSA Marka Piekarczyka.
W sobotę 23 IX odbyły się przesłuchania w ciemno do uwielbianego przez Polaków programu The Voice of Poland. Wzięła w nich udział Dominika Krassowska z Ełku, studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i pasjonatka jazzu.


Dominika zaśpiewała legendarny numer równie legendarnego zespołu „The Doors” pt. „Light My fire” i dość powiedzieć, że ełczanka oczarowała rozpoznawalne jury wykonując znany hit w jazzowo-soulowym stylu [VIDEO NA KOŃCU ART.]. Czwórka jurorów była pod wielkim wrażeniem ciepłej barwy głosu Dominiki i niezwykle schludnego wykonania piosenki w aranżacji Shirley Bassey, świetnej walijskiej wokalistki, znanej głownie z piosenek do trzech filmów serii o Jamesie Bondzie.


Występ Dominiki Krassowsowskiej spodobał się wszystkim czterem fotelom (jury), tym samym ełczanka dostała się do The Voice of Poland i z pewnością dostarczy rodzinie, przyjaciołom i ełckiej społeczności mnóstwa pozytywnych emocji. Dominika znalazła się w ekipie legendarnego polskiego rockera Marka Piekarczyka.

GUYS I DID IT!!! Jestem w The Voice of Poland! Dziękuje za zaufanie i szansę, którą od was dostałam nie spodziewałam się, ze uda mi się odwrócić 4 fotele, ale udało się!!! Teraz czeka mnie sporo pracy pod skrzydłami Marka. Stay tuned i czekamy na bitwy — czytamy we wpisie na FB wokalistki z Ełku.


No cóż, trafić pod skrzydła lidera TSA to nie lada zaszczyt, a Dominice oczywiście życzymy powodzenia i trzymamy za nią kciuki. A teraz posłuchajcie jak ciepło i czysto śpiewa utalentowana Dominika

mac.2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5