Pijany gołdapianin przyjechał poleżeć w ełckim autobusie

2023-05-22 11:34:48(ost. akt: 2023-05-22 11:44:18)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Nawet podróż autobusem może niektórym wymknąć się spod kontroli i przybrać niepokojący i niezgodny z prawem obrót. Tak było w przypadku pewnego 55-latka, który nie chciał opuścić autobusu po zakończonym kursie i którego zachowanie pozostawiało wiele do życzenia, co nie zmieniło się także podczas interwencji policyjnej.
Doprowadzeniem do komendy i konsekwencjami finansowymi zakończyła się dla mieszkańca Gołdapi podróż autobusem w powiecie ełckim. 55-latek rozłożył się na siedzeniu autobusowym i nie chciał opuścić autobusu po zakończonym kursie. Jego zachowanie sugerowało, że jest nietrzeźwy. Ponadto był agresywny, dlatego o pomoc zostali poproszeni policjanci.

Mężczyzna w obecności policjantów nadal zachowywał się wulgarnie. Nie wykonywał poleceń do zachowania zgodnego z prawem, niepotrzebnie utrudniając przebieg interwencji oraz wykonywanie czynności służbowych przez funkcjonariuszy. Jego czyny zakłóciły spokój i porządek publiczny. W konsekwencji policjanci musieli go doprowadzić na komendę. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został ukarany mandatami za popełnione wykroczenia na kwotę 1000 złotych.

mat. KPP Ełk

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5