Ostatnie dni głosowania w naszym sportowym Plebiscycie!

2023-02-01 09:02:53(ost. akt: 2023-02-01 12:17:20)

Autor zdjęcia: Pixabay

To już ostatnie dni głosowania w Plebiscycie na „10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku” i „Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku” Na Wasze kupony czekamy do piątku 3 lutego (godz. 15:00), a SMS-a można wysyłać do końca tego samego dnia (godz. 23:59). Jeszcze zdążycie oddać głos!
W tym roku, tak jak w poprzednich latach, wybieramy najpopularniejszych Sportowców i Trenera. I po raz kolejny nie zawiedliście nas i włączyliście się w wybory najpopularniejszych przedstawicieli ełckiego sportu minionego roku.

Jak wyglądają wyniki w głosowaniu SMSowym? Zgodnie ze stanem na środę 1 lutego liderem w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Powiatu Ełckiego 2022 Roku jest Adam Gryziukowski (Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski). Z kolei w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku prowadzi Grzegorz Sosnowski (Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski). Pamiętajcie, że o zwycięstwie decyduje suma punktów uzyskanych w głosowaniu SMSowym i poprzez kupony zamieszczane w Rozmaitościach Ełckich.

Zasady głosowania są bardzo proste. Na kuponie zamieszczonym obok należy wpisać nazwiska Waszych ulubionych sportowców związanych z naszym powiatem. Jeśli nie ma ich na liście kandydatów, musicie najpierw zgłosić danego sportowca.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie.

W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy, wybieramy też Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku. W tej kategorii możecie podać jedno nazwisko Waszego faworyta. Wpisujecie je również na kuponie zamieszczonym obok. Każdy głos oddany na Trenera to 10 punktów.

Trwa również głosowanie za pomocą SMSów. Każdy SMS liczy się jako 10 punktów. Na zakończenie Plebiscytu zsumujemy głosy oddane za pomocą kuponów i SMSów i wówczas ogłosimy zwycięzców.

Na wypełnione kupony czekamy do 3 lutego 2023 r. do godziny 15.00, a na SMSy do 3 lutego do godziny 23.59.

Regulamin, szczegóły związane z głosowaniem i aktualna lista kandydatów na naszej stronie internetowej www.gazetaolsztynska.pl/elk

Głosując należy wysłać SMS o odpowiedniej treści podanej przy nazwisku kandydata na numer 7248. Koszt 2,46 zł z VAT za SMS.

Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5