Startują w Plebiscycie i przygotowują się do piłkarskiej wiosny

2023-01-28 22:15:37(ost. akt: 2023-02-02 22:52:24)

Autor zdjęcia: Fb/MKS Mazur Ełk

Trwa nasz Plebiscyt na "10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku" i "Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku". Czekamy na Wasze zgłoszenia i głosy!
W sobotę w samo południe piłkarze Mazura rozegrali pierwszy domowy sparing tej zimy. Rywalem ełczan byli piłkarze Sparty Szepietowo. Był to mecz, który zwieńczył kolejny ciężki tydzień przygotowań do piłkarskiej wiosny.

Mazur w pierwszej połowie zdobył dwie zwycięskie bramki za sprawą Huberta Molskiego, który dwukrotnie najlepiej odnalazł się w polu karnym i głową skierował piłkę do siatki rywali. W drugiej połowie doszło do wielu zmiany w obu zespołach. Goście zdołali zdobyć jedno trafienie i gra kontrolna zakończyła się wynikiem 2:1 — czytamy na facebookowym profilu ełckiego Mazura.

Przypominamy Wam, że do naszego Plebiscytu również zostali zgłoszeni właśnie reprezentacji najstarszej ełckiej drużyny piłkarskiej. O miejsce wśród 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku walczą Damian Prusinowski i Mateusz Dzięgielewski. Z kolei w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku o Wasze uznanie walczy Oleksandr Berezovskyi.

Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Dotychczasowe zgłoszenia w kategorii Najpopularniejszy Trener Powiatu Ełckiego 2022 Roku


Przypominamy, że w tym roku, tak jak w poprzednich latach, wybieramy 10 Najpopularniejszych Sportowców Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Zasady głosowania są bardzo proste. Można głosować poprzez SMSy albo kupn zamieszony w Rozmaitościach Ełckich. Tam należy wpisać nazwiska Waszych ulubionych sportowców związanych z naszym powiatem. Jeśli nie ma ich na liście kandydatów, musicie najpierw zgłosić danego sportowca.

Na każdym kuponie można wpisać dziesięć nazwisk. Kandydat z pierwszego miejsca otrzymuje 10 punktów, z drugiego - dziewięć, z trzeciego - osiem i tak dalej. Łatwo przeliczyć, że nawet jeden oddany głos może zrobić ogromną różnicę w ostatecznym wyniku. Dlatego nie zastanawiajcie się, głosujcie na swojego faworyta! W końcu nie codziennie ma się okazję zostać najpopularniejszym sportowcem w całym powiecie.

W tej edycji Plebiscytu, po raz pierwszy, wybieramy Najpopularniejszego Trenera Powiatu Ełckiego 2022 Roku. Można głosować poprzez SMSy albo tradycyjnie - poprzez kupony. Nazwisko Waszego faworyta wpisujecie również na kuponie zamieszczonym w Rozmaitościach Ełckich. Każdy głos oddany na Trenera to 10 punktów.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5